Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama konularında hizmet veren ilaçlama şirketi. Hamam böceği ilaçlaması hakkında 444 3 700 arayarak şirketimize ulaşabilirsiniz.

Evinizde bulunan hamam böceklerinin 300 milyon yıldır dünyamızda yaşadıklarını düşünürseniz, sadece hamam böceği ilaçlaması yaparak bu zararlıları yok etmenin mümkün olamayacağını anlayacaksınız. Ancak biz, evinizi istila eden hamam böceklerinden sizi kurtaracağımızı garanti ederiz. Servisimizden 30 gün sonra hala hamam böceklerini görmeye devam ediyorsanız, dilediğiniz kadar ücretsiz ilaçlama servisi alabilirsiniz. 
Siz de hamam böceği ilaçlaması hakkında bilgi almak için bizi şimdi arayın.

Evlerimizde genellikle dört farklı türde hamam böceği sorunu ile karşılaşırız. Hamam böceklerine karşı ilaçlama yapmadan önce dikkat etmemiz gereken en önemli konu Hamam böceğinin türünü doğru tanımlamaktır. Bulabildikleri her türlü gıda maddesi ile beslenebilen hamam böcekleri birçok mikroorganizmayı vücutlarında taşır ve insanlara hastalık bulaştırırlar. 47 farklı mikroorganizmanın taşıyıcısıdırlar.

Alman Hamam böceği (Blatella germanica)

Halk arasında Kalorifer böceği, Kakalak, Sarı böcek, olarak adlandırılan bu böcek, özellikle sıcak ve nemli yerlerde yaşamayı tercih eder. Hamam böcekleri hatalı ilaçlama uygulamaları nedeni ile, evinizin veya binanızın genelini istila ederler. İlaçlamadan sonra ortalıkta bir süre gözükmeyen hamam böcekleri, birkaç ay sonra daha da yoğun şekilde istila etmeye devam ederler. Kalorifer böceği sorununuza kalıcı bir çözüm bulmak için Entofarma ilaçlama hizmetlerini arayabilirsiniz.

Oryantal Hamam böceği (Blatta orientalis)

Halk arasında Karafatma, Kara böcek, Şark hamam böceği olarak adlandırılır. Genellikle binaların zemin katları, aydınlıklar ve merdiven boşluklarında rastlanır. Oryantal hamam böceği sorunundan tamamen kurtulmak için profesyonel bir ilaçlama ekibine ihtiyaç vardır. Sorunlu alanlarda yapılacak spreyleme uygulamaları ile Oryantal hamam böceği sorununu çözemezsiniz. Oryantal hamam böceği sorununuza kalıcı bir çözüm bulmak için Entofarma ilaçlama hizmetlerini arayabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlama(Periplenata americana)

Halk arasında genellikle Oryantal hamam böceği ile karıştırılır. Diğer hamam böceği türlerinden ayıran en temel fark, yüksek bir noktaya çıkarak süzülmeleridir. Tehlike durumunda yüksek bir noktadan süzülerek kısa mesafelere uçabilirler. Kalıcı mücadelesi oldukça zordur. Amerikan hamam böceği mücadelesinde zararlının biyolojisini bilmek oldukça avantaj sağlar. Amerikan hamam böceği sorununuza kalıcı bir çözüm bulmak için Entofarma ilaçlama hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kahverengi çizgili Hamam böceği (Supella longipalpa)

Kahverengi çizgili hamam böcekleri çoğunlukla Alman hamam böceği ile karıştırılır. Ülkemizde birçok İlaçlama servis teknisyeni bile Kahverengi çizgili hamam böceğinin varlığından habersizdir. Alman hamam böceğinden yaşayış ve birkaç morfolojik özelliği ile ayrılır. Kahverengi çizgili hamam böceği sorununuza kalıcı bir çözüm bulmak için Entofarma ilaçlama hizmetlerini arayabilirsiniz.

Artık sizin bölgenizde de profesyonel Entofarma Servis uzmanları çalışıyor. Türkiye’de 2.000 kurumsal müşterimizin aldığı, kaliteli haşere kontrol hizmetinden sizde faydalanın. Sizin için Türkiye genelinde en etkin hamam böceği ilaçlaması çözümlerini geliştiriyoruz. Profesyonel haşere kontrol servisi, raporlama hizmeti, ilaçlama konuları hakkında bilgi almak ve ücretsiz ön inceleme için 444 3 700 numaralı telefon hattını kullanarak hemen şimdi Entofarma müşteri hizmetlerini arayın.Profesyonel Hizmet İçin Bizi Arayın...