Gemi İlaçlama

Gemi İlaçlama

 Gemi ilaçlaması ve Profesyonel Haşere Kontrol hizmeti hakkında bilgi almak için 444 37 00 numaralı telefondan hemen Entofarma müşteri hizmetlerini arayın.

Entofarma Haşere Kontrol Hizmetleri, gemiler ve gümrüklü alanlar için oluşturduğu profesyonel ekipleri ile, haşere kontrol ve ilaçlama işlemlerinize hızlı, ekonomik ve kesin sonuç odaklı olarak çözümler sunar. Sadece gemi ilaçlaması ile başa çıkılması mümkün olmayan zararlı türlerinde ise Fumigasyon işlemini devreye sokar. Özellikle gemi Fumigasyonu işlemi içerisinde iş güvenliği kurallarını barındıran oldukça riskli bir işlemdir. Sizde gemi ilaçlaması programımız hakkında bilgi almak için bizi şimdi arayın.

Ticari Deniz Araçlarında Haşere Kontrol

Yük gemileri ve taşıdıkları ürünlerde yapılacak haşere kontrol faaliyetleridir. Bu gemiler onlarca farklı ülkeden onlarca farklı personelin bir arada yaşaması ve binlerce farklı ürünün taşınması esnasında çok farklı haşere ve kemirgen istilaları ile karşı karşıya kalabilirler. Bu noktada Entofarma yaşam alanlarında ihtiyacınız olan zararlı kontrolü ve gemi ilaçlaması hizmetini size sağlayacaktır. Aynı zamanda tarımsal ürünlerde, ithale mani zararlılara karşıda gemilerde ve gümrüklü alanlarda Fumigasyon hizmeti ile de yanınızdayız.

gemi ilaçlamaÖzel Deniz Araçlarında Haşere Kontrol

Yat, tekne, kotra gibi deniz araçlarının yaşam mahalli ve ahşap gövdesinde oluşabilecek zararlılara yönelik yapılacak haşere kontrol yöntemlerini içerir. Ulaşılması oldukça güç noktaları bulunan ve pahalı elektronik cihazlarla donatılmış bu deniz araçlarında Entofarma nın tecrübeli servis uzmanları size tamda ihtiyacınız olan ilaçlama hizmetini sunacaktır.

Gümrüklü Alanlarda Haşere Kontrol

Depo, antrepo, serbest bölgeler, hudut kapıları gibi alanlarda ilaçlama çalışmalarının özel izinli ilaçlama şirketleri tarafından yapılmasına izin verilir. Bu alanlarda dünyanın her tarafından gelmiş gıda hammaddesinden elektroniğe, tekstilden ayakkabıya kadar çok farklı ürünler bulunmaktadır ve zararlı istilası ile karşı karşıyadır. Entofarma karşılaştığınız haşere ve kemirgen sorunlarına hızlı ve kalcı çözümler sunacaktır. Gemi ve gümrüklü alanların Fumigasyonu ve ilaçlanmasında Entofarma Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğünün vermiş olduğu Uluslararası Çalışan Taşıtlarda ve Giriş Noktalarında Uygulanacak İlaçlama İşlemlerine Ait Yetki Belgesine sahiptir.

Gemi ilaçlaması ve gümrüklü alanların ilaçlama işlemi öncesinde hizmet alacak firmanın dikkat etmesi gereken konu, ilaçlama şirketinin bu alanda ruhsata sahibi olup olmadığıdır.Entofarma Haşere Kontrol Hizmetleri Servis uzmanları sizlere Gemi ilaçlaması öncesi ve sonrası alınması gerekli bazı tavsiyelerde bulunacaklardır. Gemilerde ilaçlama yapıldıktan sonra, sorununun tamamen ortadan kalktığından emin olmak için ikinci bir kontrolün yapılması gerekebilir.

Sizler için Türkiye genelinde en etkin kurumsal haşere kontrol çözümlerini geliştiriyoruz. Gemi ilaçlaması servisi, profesyonel raporlama hizmeti, ilaçlama konuları hakkında bilgi almak ve ücretsiz ön inceleme için 444 3 700 numaralı telefon hattını kullanarak hemen şimdi Entofarma müşteri hizmetlerini arayın.Profesyonel Hizmet İçin Bizi Arayın...