Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Fare ve sıçanların da içinde yer aldığı kemirgenler 32 familya, 354 cins ve 1.700 kadar türe sahiptirler. Entofarma fare ilaçlaması konusunda yanınızda.

Endişe etmeyin! Entofarma kemirgen sorunlarınız ve fare ilaçlaması konusunda da yanınızda. Fare ve sıçanların da içinde yer aldığı kemirgenler 32 familya, 354 cins ve 1.700 kadar türe sahiptirler. Tüm dünyada 17 milyar civarında oldukları tahmin edilmektedir. Kemirme yetenekleri çok gelişmiştir. Dişleri günde ortalama 0,4 mm uzar, ( Yılda yaklaşık 10 cm ) . Kesici dişlerin sertlik derecesi 5,5’tir (Demirin 4’tür) Yemek ve suya karşı güçlü içgüdüleri vardır. Çok güçlü tat ve koku alma duyuları vardır. Artık düşmanımızı tanıyoruz!
Sizde fare ilaçlaması hakkında bilgi almak için bizi şimdi arayın.

Fare ilaçlaması sonrası dikkat etmemiz gereken en önemli konu, farelerin tekrar geri dönemlerini engellemektir. Genellikle ilaçlama şirketi ve müşteri tarfından unutulan bu konu fare aktivitesinin tekrar etmesine neden olur. Evlerimizde genellikle dört fare türü zarar yapar, bunlar;

Ev faresi (Mus domesticus)

Halk arasında Fındık faresi olarak da adlandırılan bu kemirgen türü, özellikle evlerimizde yaşamaya adapte olmuştur. Evlerimizin hemen hemen her bölümünde bulunabilirler. Dikkat etmemiz gereken konu Ev faresine karşı ilaçlama yapıldıktan sonra, fare sorununun tamamen ortadan kalktığından emin olmak için ikinci bir kontrolün yapılmasıdır. İlaçlamadan sonra, nadiren de olsa açıkta ölen fareler evcil hayvan ve diğer canlılara zarar vermeyecek şekilde evden uzaklaştırılmalıdır. Ev faresi sorununuza kalıcı bir çözüm bulmak için Entofarma ilaçlama hizmetlerini arayabilirsiniz. Zararlı hakkında detaylı bilgi almak için zararlı rehberi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çatı Sıçanı (Rattus rattus)

Halk arasında Gemi faresi, Siyah fare, Siyah sıçan veya Çatı sıçanı olarak adlandırılır. Sıklıkla göçmen sıçan ile karıştırılır. Genellikle binaların yüksek bölümleri, ağaç üstlerinde dahil yuvalanabilirler. Tavan arası, kiriş, asma tavan gibi binaların üst kısımlarında bulunurlar, tırmanmayı severler. Binalara girmek için elektrik ve telefon hatlarından faydalanır. Daha çok meyve ve sebze yemeyi tercih ederler. Salyangoz, yiyecekleri arasındadır. Çatı faresi sorunundan tamamen kurtulmak için profesyonel bir ilaçlama ekibine ihtiyaç vardır. Çatı faresi sorununuza kalıcı bir çözüm bulmak için Entofarma ilaçlama hizmetlerini arayabilirsiniz. Zararlı hakkında detaylı bilgi almak için zararlı rehberi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fare İlaçlamaGöçmen Sıçan (Rattus norvegicus)

Halk arasında Lağım faresi, Rıhtım sıçanı, Mışk, Patkan, Keme, Sırça, Jarden, Cardın, Mere, Çırdon olarak da isimlendirilir. Kanalizasyon sisteminde, depolarda ve tahıl ambarlarında yaşarlar. Toprakta oyuk ve tüneller kazmayı severler. Gıda olarak eti tercih ederler. Sardalye balığını çok severler. Sıçan ilaçlamasında farelerin alışkanlıklarını ve biyolojilerini bilmek oldukça avantaj sağlar. Lağım faresi sorununuza kalıcı bir çözüm bulmak için Entofarma ilaçlama hizmetlerini arayabilirsiniz. Zararlı hakkında detaylı bilgi almak için zararlı rehberi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tarla Faresi (Microtus arvalis, Microtus güntheri, Microtus socialis, Microtus roberti)

Vücudun genel görünüşü kahverengi grimsi dir. Alt tarafı ise kirli beyazdır. Postları kısa ve yumuşak kıllıdır. Kuyrukları kısa ve çıplaktır. Ön ayaklarında dört, arka ayaklarında beş parmak vardır. Daha çok tarımsal alanlarda zarar yapmaktadırlar. Tarımsal alanların yanına kurulmuş yerleşim alanları ve fabrikalarda özellikle hasat sonrası büyük risk altındadır. Tarla faresi sorununuza kalıcı bir çözüm bulmak için Entofarma ilaçlama hizmetlerini arayabilirsiniz. Zararlı hakkında detaylı bilgi almak için zararlı rehberi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Artık sizin bölgenizde de profesyonel Entofarma Servis uzmanları çalışıyor. Türkiye’de 2.000 kurumsal müşterimizin aldığı, kaliteli haşere kontrol hizmetinden sizde faydalanın. Sizin için Türkiye genelinde en etkin fare ilaçlaması çözümlerini geliştiriyoruz. Profesyonel haşere kontrol servisi, raporlama hizmeti, ilaçlama konuları hakkında bilgi almak ve ücretsiz ön inceleme için 444 3 700 numaralı telefon hattını kullanarak hemen şimdi Entofarma müşteri hizmetlerini arayın.Profesyonel Hizmet İçin Bizi Arayın...